1. Цей веб-сайт td-budkom.com.ua ;(далі - «Інтернет-сервіс») належить і управляється Торговий Дім БудКом.
2. Використання вами цього інтернет-сервісу означає, що ви приймаєте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, просимо вас покинути даний інтернет-сервіс.
3. Всі персональні частини цього інтернет-сервісу: авторські права, товарні знаки, торгові найменування, права на дизайн, патенти, права на бази даних, назви доменів, до всього вмісту, текстам, графіку, зображень, оформлення, макетів, назв, слоганів , програмного забезпечення (кодами), файлів даних і т. д., а також всі інші елементи, доступні через цей інтернет-сервіс, є одноосібною власністю або переходять у власність Торговий Дім БудКом і / або його ліцензіарів.
4. Торговий Дім БудКом надає вам тимчасове використання цього інтернет-сервісу з метою, які він переслідує.
5. Забороняється розповсюджувати або іншим чином повторно використовувати будь-яку інформацію, надану через цей інтернет-сервіс, без попередньої згоди Торговий Дім БудКом.
6. Цей інтернет-сервіс створений і підтримується Торговий Дім БудКом з особливою ретельністю, проте не гарантує, що зміст і функції завжди будуть правильними, повними, безперебійним або безпомилковими, що дефекти будуть виправлені або сервери, які роблять його доступним, вільні від вірусів або інших шкідливих програм.
7. Торговий Дім БудКом не несе ніякої відповідальності, за програмне забезпечення сторонніх виробників, завантажене через цей інтернет-сервіс, або за яку б то не було несумісність з програмним забезпеченням будь-яких браузерів.
8. Торговий Дім БудКом має право призупинити доступ до інтернет-сервісу, наприклад, для проведення оновлень або обслуговування. Крім того, Торговий Дім БудКом. може в будь-який час і без попереднього повідомлення змінити зміст і / або послуги, що надаються на цьому інтернет-сервісі.
9. Цей інтернет-сервіс може містити посилання на сайти третіх осіб. Торговий Дім БудКом не несе ніякої відповідальності за роботу і зміст таких сторонніх веб-сайтів.
10. Забороняється використовувати інтернет-сервіс, в тому числі його персональної частини, такими способами, які можуть пошкодити або торкнутися (права) Торговий Дім БудКом, інших користувачів інтернет-сервісу і / або третіх осіб, способами, які можуть (іншим чином) негативно вплинути на належне функціонування і / або вміст цього інтернет-сервісу і / або програмне забезпечення, що контролює його роботу.
11. Торговий Дім БудКом має право без попереднього повідомлення позбавити вас доступу до (персональної частини) цього інтернет-сервісу і до пропонованих продуктів і послуг. Якщо ви робите протиправні дії в відношення Торговий Дім БудКом, інших користувачів цього інтернет-сервісу і / або будь-яких третіх сторін.